وکیل خانواده خوب در اراک

خانواده اولین نهاد اجتماعی و مکانی برای شکل گرفتن شخصیت کودکان در بزرگ سالی است. تمامی افراد یک جامعه عضو خانواده می باشند که بر اثر ازدواج یک خانم با یک آقا بنیان اصلی آن تشکیل می شود و این خانواده صاحب فرزند شده و آن را بزرگ تر می کنند. شخص قانون گذار برای حل کردن اختلافات موجود خانوادگی قوانین و مقرراتی را به عنوان قانون حمایت از خانواده وضع کرده و با وجود مشکلات بسیار، اختلافات متفاوت و پیچیدگی هایی که در دعاوی خانوادگی مشاهده می شود وجود یک وکیل خانواده در اراک (آقای شیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی) به خوبی حس می شود.

وکیل خوب و با سابقه ی کاری بالا مانند آقای شیر محمدی مطمئنا بزرگ ترین کمک در برابر مواجه با اختلافات و مشکلات خانوادگی به حساب می آید. با توجه به قرار دادی که شما بین وکیل تان می بندید حیطه کاری و اختیارات او را مشخص کنید و ایشان با تمام توان برای موفقیت شما در پرونده تان تلاش می کند.

ایشان  اطلاعات و دانسته های بروزی  در امور حقوقی خانواده دارند و تجربیاتی که با حضور مداوم در دادسرا ها کسب کرده اند بسیار حرفه ای هستند. به شما توصیه می کنیم به جای اعتماد کردن به دانسته های شخصی تان و گذراندن مراحل آزمون و خطا از یک وکیل خانواده خوب در اراک کمک بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت در پرونده تان دست یابید.

 

بهترین وکیل دعاوی خانواده در اراک

 مطمئنا هر یک از اعضای این خانواده در مقابل یکدیگر وظایف و تکالیفی دارند که متاسفانه برخی از افراد کوتاهی کرده و در نهایت موجب ایجاد دعاوی خانوادگی می شوند این کار به هیچ وجه پیامد خوبی نخواهد داشت.

حال به این موضوع می رسیم که اختلافات و دعاوی خانوادگی شامل چه مواردی شده  و رسیدگی به آن ها در صلاحیت چه مرجعی می باشد؟ طبق ماده ۴ قانون حمایت از خانواده که در سال ۱۳۹۱ تصویب شده است رسیدگی به موارد ذکر شده در صلاحیت دادگاه خانواده می باشد:

دعاوی و پرونده های نکاح دائم، نکاح موقت، اذن نکاح، نامزدی، خسارات ناشی از بر هم زدن آن، استرداد جهیزیه، شروط ضمن عقد، اجازه ی ازدواج مجدد زوج، مهریه، نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق، رجوع، تمکین و نشوز، انفساخ نکاح، حضانت، بذل مدت و انقضای آن، ملاقات فرزند، نسب، رشد، حجر و رفع آن، نفقه اقارب، ولایت قهری، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران، سرپرستی کودکان بی سرپرست، اهدای جنین، تغییر جنسیت و در نهایت بیشترین میزان مراجعه به دادگاه خانواده مربوط به طلاق، ازدواج، مهریه و نفقه می باشد.

محمد شیرمحمدی وکیل خانواده در اراک

کلیه ی وکلای دادگستری که پرونده وکالت داشته باشند قادر هستند کلیه ی پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و غیره… را پذیرفته و با طرح دعوا به دفاع از موکل خود بپردازند. با این حال بعضی از وکلا با توجه به علاقه ای که دارند در بعضی از این دعاوی می توانند به صورت تخصصی فعالیت کنند.

هر چند داشتن وکیل در کلیه ی امور حقوقی امری ضروری نیست و کاملا اختیاری می باشد اما مطمئنا داشتن یک وکیل خانواده در اراک مانند آقای شیر محمدی بزرگ ترین کمک است و در جهت پیشبرد هر چه بهتر موضوع مطرح شده کمک فراوانی می کند.

از وظایف یک وکیل خانواده حضور در دادسرا به عنوان وکیل مدافع و دفاع از حقوق موکل است پس هیچ اجباری به حضور موکل در مراجع قضایی نمی باشد چرا که بنا بر هر دلیلی امکان دارد طرفین علاقه ای به حضور در مراجع قضایی را نداشته باشند.

وکیل به نمایندگی از موکل خود در محاکم و مراحل دادرسی شرکت کرده و برای احقاق حق موکل خود تلاش می کند. از مهم ترین وظایف یک وکیل خانواده در اراک (آقای شیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. وکالت جهت خرید و فروش کلیه ی اموال منقول و یا غیر منقول
  2. شرکت در کلیه ی جلسات مهم جهت مزایده و یا سرمایه گذاری به نمایندگی از موکل
  3. دادن مشاوره در کلیه ی امور و مسائل حقوقی به هر یک از اعضای خانواده طبق قرار داد بسته شده
  4. بر عهده گرفتن وکالت هنگام مواجهه با مشکلات احتمالی و پیش رو در کلیه ی امور کیفری، خانوادگی، حقوقی

با توجه به وجود مشکلات مختلف و پیشرفت روز افزون مجامع وکیل خانواده در اراک با اطلاعاتی کامل از قوانین و مقررات در حال تغییر در امور مختلف آماده ی ارائه ی بهترین خدمات و مشاوره حقوقی به موکلان خود است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

مقالات مرتبط

وکیل جنایی
وکیل کیفری
وکیل جنایی
وکیل جنایی چیست وکیل جنایی یا وکیل دادگستری جنایی، وکیلی است که در زمینه قضایای جنایی فعالیت می کند. این…
وکیل حقوقی انلاین
وکیل حقوقی
وکیل حقوقی انلاین
وکیل حقوقی انلاین وکیل حقوقی انلاین یکی از خدماتی است که در دنیای امروز با پیشرفت فناوری و ارتباطات، بسیار…
وکیل حقوقی
وکیل حقوقی
وکیل حقوقی کیست
وکیل حقوقی چیست؟ وکیل حقوقی یک حرفه‌ای حقوقی است که به عنوان مشاور و نماینده حقوقی برای افراد و شرکت‌ها…
وکیل حقوقی در اراک
وکیل حقوقی
وکیل حقوقی اراک
وکیل حقوقی عالی در اراک کیست وکیل حقوقی ( اراک ) یک حقوقدان است که دارای مجوز قانونی برای نمایندگی…
وکیل کیفری در اراک
وکیل کیفری
وکیل کیفری اراک
وکیل کیفری کیست؟   وکیل کیفری (یا وکیل دادگستری کیفری)، وکیلی است که در زمینه جرایم کیفری و مسائل مربوط…

موضوعات مرتبط

وکیل دعاوی ثبتی در اراک
مقالات
وکیل ثبتی در اراک
بهترین وکیل ثبتی در اراک وکالت ثبتی هم جزوی از حوزه ی وکالت است با این تفاوت که وکیل ثبتی…
وکیل ملکی در اراک
مقالات
وکیل ملکی در اراک
وکیل ملکی قوی در اراک همانگونه  که مستحضر هستید قانون کمی پیچیده است. یک پرونده چالشی میتواند به کمک یک…
وکیل مهریه در اراک - محمدشیرمحمدی
مقالات
وکیل مهریه در اراک
وکیل مهریه در اراک در دین اسلام، مهریه برای به رسمیت شناختن ازدواج یک زن با یک مرد ضروری است.…